Wykaz materiałów i elementów na sprzedaż

 

NAZWA

ILOŚĆ

Pompa P37P2C2110/1613C5B26

1

CJ-S27-16-55/25/340  cylinder hydrul. tłokowy

4

Cylinder hyd. CJ2F 50/28x320+UE2  50w

2

Cylinder hydraul. CJ2z 80/56x420CI

1

Cylinder hydrauliczny CJ2W 125/70*800+MK63

1

Silnik MSKG 100 L-4A 380V 2,2kW/1420/MORSKI

2

Silnik SLG 112 M-4 500V 4kW

3

Silnik W-DA90SE-D 4P 1.5 HP/1400 B35

1

Zawór KR 2-3-3/4

1

Zawór WG 3-1-1/4-W 230

2

DK-1174/EA     ROZDZIELACZ STEROWANY RĘCZNIE

2

DK1832/2/A ROZDZIELACZ STER.PNEUMATYCZNIE

2

DL.G 1/8  ZAWÓR ZWROTNO  (DRV06PB 1/8)

2

DLKZO-T-140-L31   ROZDZIELWCZ PROPORCJ.

1

DN=25 G1`` ZAWÓR KULOWY

3

EDH 12/NA-00-00   ROZDZIELACZ BEZ CEWKI

3

ELEKTROMAGNES DO ZAWORU EDH  12-24 VDC

3

G1/4 DN=6   ZAWÓR KULOWY ODCINAJĄCY

3

LHDV33P-11-EG-350    ZAWÓR

1

LHK 32F-11-300      ZAWÓR

1

MG-15G14/P G 3/4``    ZAWÓR   DŁAWIĄCY

2

MVE 5 CR  ZAWÓR

1

RC 12/5-00    ZAWÓR ZWROTNY

1

RPC 06/5-0R-00    ZAWÓR ZWROTRNY STEROWANY

5

UZPP ZAWÓR PRZELEWOWY

1

UZZR-32-6B      ZAWÓR

1

VCB 06/EN-3-B-00 250BAR 30L/MIN ZAWÓR HAMULCOWY

2

VU 3/4``   ZAWÓR ZWROTNY

2

 

 

Wskaźnik zabrudzenia 0-6 BAR

9

Pakiet uszczelniający Z3S-20x32x23 PTFE/GR

27

Pierścień PP  37X43,8X3,4 NBR

120

Pierścień 60x2 

371

PIERSCIEŃ  O 137X3,5  70A

214

Pierścień osadczy 4146497

432

Pierścień A 12x22x7 

366

Pierścień A17x32x7

351

Pierścień A22x35x7

304

Pierścień A30x50x7

97

Pierścień A22x32x7 FPM

231

Pierścień AH14x24x7

490

Pierścień 31, 7x54x9,5

375

Pierścień scn30x50x7

738

Pierścień A22x32x6 BABSL FPM

98

Pierścień A22x32x7 FPM VIASY

192

Pierścień A15x32x7 BAUMX7

18

Pierścień A28x52x9

376

Zaślepka zt-32

1511

Zaślepka zt-27

1888

Zaślepka 74H16 / korek płaski 700H16

4,97

Zaślepka 195.30.430

484

Kołek 6x16

257

Opaska ślimakowa

17

Kołek 5x14

59

Korpus trójnika NAST. ET 12-S/OMD  XVCDKO 12S

5

Złączka TN4 32  12/10L  / M18x1,5-M16x1,5

28

Złączka TN4 32  15/12L  / M22x1,5-M18x1,5

28

Złączka TN421-15L  VDDKO

14

Złączka TN498  12-L-EDKO  M18x1,5

39

Złączka  TN498  18-L  EDKO /GZ 18L

7

Złączka TN498 08-L-EDKO M14x1,5

11

Złączka TN426-22LR

11

Złączka grodziowa  K 22-L  M30x2

10

Złączka TN421-22L  VDDKO

16

Złączka TN 99-08L M14x1,5  /16-6/

21

Złączka katowa TN 99-F18-L

6

Złączka katowa TN 99-10L

10

Złączka TN 99-18L

10

Złączka TN420-22-L

6

Złączka TN141GG 3/4"-1/2"

21

Wkręt  M 10x18/82273

376

Wkręt M 10x22/82273

633

śruba M12x120 /101 10,9

5,7

śruba M 10x100 /101  10,9

4,8

śruba M8x30 /105 Zn 8,8

110

Śruba M 8x100 /101 10,9 Zn

14

Śruba M12x170 /101

1249

srubaM10x220 /101  10,9

2,35

Śruba M10x205 /101 10,9

263

Śruba 3/8"x108  10,9

144

Śruba M10x90 /101 8,8

2,76

Śruba M16x65/105 Zn 8,8

2,63

Tłumik  80.0172.18/80.0173.G1/8

66

Śruba M5x85/302 Zn

148

Śruba M6x40/302 Zn

17,38

Śruba M8x60 /302 Zn

9,71

M8x90/302  10,9

61

Śruba M5x90 /302  10,9 Zn

32

M6x103/302 10,9 Zn

0,53

M6x140/302  10,9 Zn

168

Śruba M8x95  8,8

5,86

M18x120/302  12,9

21

Śruba M10x110 /302  10,9

4,77

Śruba M5x45 /302  8,8  Zn

24

M5x125

48

Nakrętka M22-l

67

Kostka kpp6-1

1

Śruba M12x165 /101  10,9

44

Śruba M12x175 /101  10,9

84

Zawleczka /SPINKA/ 4166737

17,66

Sprężyna 4202585

79,41

Sprężyna 4236531

17,35

Sprężyna  MZ3-25-1.320

224

Sprężyna M-2337

138

KOREK M10x1/124  AM

76

Korek M16x1,5 /VSCH M16x1,5/WD

21

Przekaźnik ciśnienia MAP-080/E

1

Pierścień pzk1-12-126

1512

Uszczelka PZ2-18-130

264

Podkładka  4139068

9,04

Tabliczka 11 STRZAŁKA

10105

Blok przyłączeniowy  1ULRA10/12-01-CZ

1

Wpust pryzmatyczny 4x4x20

2131

Wkładka 111.400.60

499

Wkładka 111.400.70

1612

Wpust czółenkowy 4,7x4,7x25

553

Kołnierz przyłączeniowy  do zasilaczy 3/8"-30

7

ZESPÓŁ KOŁPAKA  RBS10R -T03

7

Rozdzielacz 4WE6-D-51/CG24NZ4-L

1

Rozdzielacz 4WE-E-75/W220-RNZ4-L

1

Rozdzielacz  4WE-HA-75/G24NZ4

1

Rozdzielacz 4WE6-EB-15/G24NZ4

2

Zawór przelewowy VM  03/E-2-00

16

Zawór  przelewowy DBD-S-6K  13/200

7

Dzielnik strumienia  RF 2516/102

1

Zawór przelewowy UZPS-6/02-50-2V

1

Zawór S-15A5.0

2

Zawór UZPR6-22-200-2ATBT

1

Łożysko 6304 ZKL

189

Łożysko CBK-097

310

Tulejka 1815 SF

642

Wyłącznik termiczny TS-SNA/SNK-O-70

2

Filtr  *TEF 41.16VG.16  S.P.-G.3-.-0

1

Sprężyna  4139067

6,75

Końcówka kulista  16-08/138

57

Przeciwnakrętka M22x1,5 /109

243

Zawór zwrotno-dł .  2VS3-06-AS

1

Silnik  W-DA90SE-D  4P 1.5HP/1400 B35

1

Silnik amj  5717  12v  1,7 kw

7

Stycznik  ARD  1137/12/150A

14

Szybkozłącze  ASHP 0,250NPT  F  DN=05  720BAR

3

Szybkozłącze  ASHP 0,250NPT  M DN=05  720BAR

3

Szybkozłącze  BIR  0.750BSP F DN=20 250BAR

5

Szybkozłącze BIR 0.750BSP  M  DN=20  250 BAR

5

Szybkozłącze BIR 1.250BSP  F  DN= 31,5  230BAR

2

Szybkozłącze BIR 1.250BSP  F  DN= 31,5  230BAR

2

Szybkozłącze  FIGR  0,750BSP  N  DN-12,5  250BAR F-F

5

Szybkozłącze FIGR  0,750BSP  F DN-12,5  250 BAR F-F

5

Przyłączka TN92GG-18-LM M22x1,5

42

Przyłącze kołnierzowe  RG 40/20-3,4"-90

23

Przyłączka TN92GG-15-LM

43

Manometr glicerynowy FI-63  0-100 BAR  T

19

Przyłączka 10ML/EDE  XSBE

6

Przyłączka TN92GG-8-LM /16-6/M12x1,5-M14x1.5

43

Przyłączka  tn92gg-10-lm/16-8

45

Wskaźnik 32-wizualny , manometryczny

9

Wskaźnik poziomu SNA  254  B-N-T-12

2

Wskaźnik poziomu oleju  LME  250 F

1

Śruba odpowietrznika  46565834

12020

Tulejka sworznia  4164819

668

Sprężyna 024809

5748

Silnik hydrauliczny MZ3-6,3/21-0-577Z

1

Pompa hydrauliczna PZ3G-20/20/L/P

1

Pompa hydrauliczna PZW3-32x6,3-2-222

1

Rozdzielacz RPR3-063Y11-1 + ŚRUBY

2

Zawór zwrotno-dławiący bliźniaczy VS02-10/MCS

1

    

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
kom. +48 510-163-242

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015

Powrót do strony głównej